משחקים עם הבן של השכן

מה קורה בחופש הגדול, עם הרבה זמן פנוי ושכן אחד חתיך...

אני גר בבניין מגורים, בן 12 משפחות, חלקן צעירות חלקן מבוגרות. אבל תמיד זכרתי את הבן של השכן מלמעלה אסי, בחור בן 17, בגובה 1.83 מטר, חלק וכל העור הבהיר שלו מתוח ומבליט את שרירי הידיים, הרגליים והבטן – שראיתי במקרה כשהוא התמתח והחולצה עלתה.

אני הייתי ילד צנוע וקטן, בן 14, בגובה 1.70 מטר, שחום עור עם פלומוט שיער שמתחילות לבנות גוף גברי ושעיר, שרק מתחיל את דרכו בעולם, כבר אז ידעתי שגברים זה משהו שמאוד מושך אותי, אבל לא ידעתי לקרוא לזה בשם הנכון, אז התעלמתי.

זה היה בחופש הגדול, ההורים שלנו היו הולכים לעבודה, ואני נשארתי עם האחים שלי בבית, ואסי היה מגיע לשמור עלינו, היינו עושים הרבה דברים יחד, משחקים במחשב, מנגנים, משחקים כדורגל… כמו שכל המתבגרים עושים, רק שאני תמיד הייתי מחפש איך לגעת בו כ"חלק מהמשחק".
בוקר אחד, אסי הגיע אלינו כמו בכל יום, וחיפשנו משחק חדש, בכל זאת, צריך לרענן קצת ולגוון, אז הוא הציע לשחק משחק שנקרא "מיטה", המשחק מאוד פשוט – שניים שוכבים בצורת T (המיטה והכרית), והשלישי שוכב עליהם.
וכך היה – אני הייתי המיטה, אחי הכרית ואסי שכב עלינו, באותו רגע חשבתי שחלום חיי מתגשם, להרגיש את כל מסת הגוף שלו צמודה לגוף שלי, החזה שלו נח על השכמות שלי, הבטן השטוחה שלו מתיישבת בדיוק על הגב התחתון שלי, והזין ממוקם בין פלחי הישבן שלי.

באותו רגע עמד לי, זו לא הפעם הראשונה שעומד לי, אבל הרגשתי שעוד רגע הזין שלי מפוצץ את הכיפה וגדל בעוד 4 או 5 סניטימטר, הוא היה קשה כמו אבן.
מרוב מחשבות והנאה מהרגע הבלתי נשכח הזה, לא שמתי לב שאסי התחיל להכניס את הידיים שלו לתוך המכנסיים שלי, השתתקתי, לא ידעתי מה לעשות.
אחרי כמה שניות של מגע מצידו, ובלי תזוזה שלי, השתחררנו מהשכיבה – והוא קרה לי ללכת אחריו – אז הלכתי, הוא הוביל אותי לחדר האמבטיה, שנינו לבד, והוא נעל את הדלת.

"מה זה? שמת מקל במכנסיים?" שאל אותי אסי עם חיוך קל על שפתיו.
"לא, למה?"
"הרגשתי משהו קשה שם" אסי אמר די מופתע שיש לי משהו בין הרגליים.

אני מרוב מבוכה לא ידעתי מה לענות, אז פשוט הראתי לו שעומד לי.
אסי הסתכל על הזין שלי עומד קשה, ואני שמתי לב שנוצר לו אוהל קטן במכנסיים.

"זה לא בסדר?" דחקתי אותו לפינה, אולי הגיע הזמן להזיז דברים
"זה בסדר גמור, לא חשבתי שתראה לי ככה פתאום"
"מה איתך? אפשר גם לראות את שלך?" שאלתי בחשש כי נראה שהוא מתחיל לפחד שמה השאלה התמימה שלו תהפוך למשהו לא צפוי.

באותו רגע ראיתי את היד של אסי מתקרבת למכנס הקטן שכיסה רק את מה שצריך, מושך אותו לאט לאט מטה, וחושף שיער ערבה עבה וכיפה אדומה שהלכה והתנפחה מרוב שנהיה צפוף בתוך התחתון.
"עצור" תפסתי לו את היד באמצע הדרך ועצרתי אותה, מסתכל עליו מלמטה, בוחן כל תגובה שלו, רואה שהוא לא זז.
החלטתי שאני הולך על זה, והתחלתי להתקרב אליו, לא מוריד את העיניים שלי מהעיניים שלו, עד שהכיפה האדומה שלו הייתה ממש מול השפתיים שלי, מרגיש את החום שהיא פולטת, מסתכל עליו פעם נוספת, ורואה שהוא לא זז, הסתכלתי על הכיפה, והתחלתי ללקק, טועם כל נקודה, עד שכבר רציתי עוד, והכנסתי את כולה לפה, מרגיש אותה מתנפחת עוד, ונרטבת מהרוק שלי והפריקם שלו.
הסתכלתי על אסי, הוא עצם עיניים והתחיל להנות מהחוויה שנוצרה לשנינו, כשאני עדיין מנסה לדחות את הקץ כדי שזה לא יגמר לעולם.

הרגשתי שאני מוכן, ניתקתי את המגע עם הכיפה, והורדתי לו את המכנסיים לאט, חושף זין שהולך ונהיה עבה יותר ויותר, והאורך לא נגמר, נחשפתי ל-20 ס"מ של שריר משובח, בסוף היו תלויות 2 ביצים מלאות וגדולות, חלקות כמו טוסיק של תינוק.
בלי לחשוב פעמיים, התקרבתי שוב והתחילתי להרטיב את הזין של אסי, מכין אותו לבליעה הגונה, אסי מצידו לא עצר אותי, אני לא יודע אם זה בגלל שהוא רצה או שהוא לא היה מסוגל לזוז באותם רגעים, מה שבטוח שהוא נהנה מכל רגע.
הוא התיישב על הרצפה, ואני כמו ילד שקיבל סוכריה על מקל שלא נגמרת, התחלתי למצוץ ולשאוב עד שהרגשתי שהכיפה נוגעת לי בלוע, מוציא החוצה, מלקק קצת את הביצים, מת להרגיש אותן דופקות לי על הישבן.
כשהזין שלו הגיע לשיא, עצרתי.

״אני רוצה יותר״ לחשתי בשקט באוזן, מחשש שאולי זה ילחיץ אותו, אבל כנראה שטעיתי, ברגע אחד הוא הרים אותי, הפך אותי על הבטן, מצאתי את הפרצוף שלי דבוק לרצפה.
אסי משך את התחתון שלי באגרסיביות, חושף את הישבן הקטן והחלק שלי.
לא הספקתי להגיב או לזוז, והרגשתי משהו חם ורטוב עובר על גבי הלחיים של ישבני, ולאט לאט מתקרב לאזור פי הטבעת, הרגשתי שאני לא עומד בזה, הציפייה הרגה אותי.
הרמתי את האגן, חשפתי את החור שלי, ואסי התנפל עליו, מלקק, טועם, מרטיב ומחדיר את הלשון שלו לתוכי, הרגשתי כמו בחלום, לא רציתי שזה ייגמר.

"מה דעתך על הכיפה שלי" אסי התנתק פתאום והפתיע עם שאלה לא צפוייה.
"היא חמה, רטובה וטעימה, למה אתה שואל?"
"תן לי להראות לך ולא לדבר, רק תגיד לי אם זה לא נעים".

אסי שם שמן על החור שלי, הרגשתי איך הוא משחק עם האצבע בכניסה לחור, מגרה את פי הטבעת, והחור נפתח כאילו אין לי שליטה עליו, האצבע החלה להיכנס ולצאת, והרגשתי משוחרר מאי פעם, נתתי לו לשלוט בי בלי לעשות כלום.
ואז זה קרה, אסי נשכב מעליי כמו במשחק, רק שהפעם היינו ערומים כביום הוולדינו, הוא כיוון את הזין שלו בין פלחי ישבני, צמוד לכניסה ונשכב עלי.

אסי התקרב לאוזני, ולחש בשקט בשקט ״הרגשת פעם כיפה של זין כל כך קרוב לחור שלך?״
"לא, למה אתה שואל?"
ובלי יותר מידי הסברים, הרגשי את הכיפה החמה של אסי עם השמן מתחילה לפלס את דרכה לתוך מעמקי ישבני, אסי דאג להיות עדין, והתחיל להכניס קצת את הכיפה לתוך החור, יחד עם השמן ההרגשה הייתה נעימה, ולא כואבת.
אסי שיחרר את הלחץ והכיפה יצאה לבד החוצה, רציתי עוד, הרמתי את האגן במטרה שאסי יתקרב שוב, וזה אכן עבד, הרגשתי שוב את הכיפה צמודה לחור, והפעם הוא הכניס קצת יותר.
בלי לשים לב שחררתי גניחה קטנה, ואסי שם את היד על הפה שלי כדי שאחי לא ישמע בטעות מה קורה בתוך חדר האמבטיה, אני לא יכול לתאר את ההרגשה שהייתה לי באותו רגע, גבר אמיתי פותח אותי וסותם לי את הפה.
"שים עוד שמן" ביקשתי מאסי, בתקווה שהפעם תהיה כמות שתקל עליי את החדירה, והוא יכנס כולו לתוכי.
אסי הרים לי את האגן קצת יותר גובה, הרגשתי איך הוא שוב מכוון את הכיפה העבה שלו לכניסה של החור שלי, ומתחיל לחדור, וממשיך, וממשיך… זה לא נגמר, הוא הכניס את כל 20 הס"מ, באותו זמן לא ידעתי אם יותר כואב לי או שאני יותר נהנה מההרגשה שמישהו נכנס אליי.
אסי הרגיש שאני צר מאוד, ונשאר בפנים עד שהרגיש שהחור מתרגל להחרבה החדשה, והחל לצאת לאט, אך לא עד הסוף, ואז נכנס שוב, לא יכולתי לעצור את עצמי, ושחררתי אנחת הנאה תוך כדי שהוא נכנס שוב.

"אתה מוכן לשלב הבא" שאל אותי אסי תוך כדי שהוא נכנס ויוצא באיטיות.
"אני חושב שכן…" עניתי, מאוד מתגרה רק מהמחשבה על מה זה השלב הבא.
אסי התנתק ממני, הרים אותי מהריצפה, סובב אותי עם הפנים לקיר ופיסק לי את הרגליים, לא התנגדתי, והרגשתי את חום הגוף שלו מחמם אותי כשהתקרב אליי מאחורה, החיבוק שלו היה נעים, שלא הרגשתי שהזין שלו גישש חזרה את הכניסה לחור שלי, והתחיל להיכנס.
תוך כדי נשיקה על העורף שלי, אסי התחיל לזיין אותי, הוא נכנס ויצא, אבל לא עד הסוף, הוא הגביר את הקצב מהר יותר ויותר, הרגשתי שהחור שלי בוער מחום.
הזין שלי היה קשה כמו אבן, ואסי תפס אותו ביד אחת, וכל פעם שהיה נכנס אליי עד הסוף, היה דוחף אותי קדימה ושפשף לי את הזין.
רמת החרמנות שלי הגיעה לשיאים חדשים שלא ידעתי שקיימים בכלל, אסי לא הפסיק לפמפם לי את החור, והרגשתי את הכיפה שלו ממשיכה להתנפח עוד ועוד, ממלאת כל חלל בחור שלי, אסי התחיל לגנוח בשקט לתוך האוזן שלי.
"אני רוצה שתמלא אותי בזרע שלך, תגמור לי בתוך החור" אמרתי לו תוך כדי שהוא משפשף לי את הזין יותר מהר.
באותו רגע השפרצתי כמו מטורף על כל הקרמיקה באמבטיה, והחור שלי התכווץ בכל פעם שיצא עוד, אסי לא הצליח להתאפק, והתפרק לתוך החור שלי, הרגשתי את הנוזל החם שלו יוצא וממלא לי את כל החור, חום כזה נעים לא הרגשתי בחיים, הוא גמר כל כך הרבה שהזרע שלו התחיל לצאת תוך כדי שהוא מפמפם אותי וממשיך לגמור, לסיום אסי נכנס במכה אחת פנימה ושחרר את הטיפות האחרונות.

ברגעים שאחרי, מחובקים וצמודים לקיר שבאמבטיה, הנשימה של שנינו מתחילה להאט, ולחזור לקצב נורמאלי, הזין של אסי התחיל להתכווץ ולצאת ממני בטבעיות יחד עם הזרע שלו.
הסתובבתי והסתכלתי אליו, ושנינו הבנו באותו רגע שהסוד הזה נשאר בנינו, וזו לא הפעם האחרונה.

אהבת? שתף אותי

האימייל לא יוצג באתר.