24 שעות, טינדר ומיטת טיפולים

עולם האינטרנט שינה הרבה דברים בחיינו, אחד הדברים הוא האפשרות למצוא סקס מהר מאוד, וזה מה שקורה כשמשלבים ב-24 שעות טינדר, מיטת טיפולים וחרמנות...

כמה שאני שונא לעשות שבת אצל ההורים, זה כמו מילואים, בשניה שאני שם את הדברים בתיק, ונוסע לרכבת, גם רמת החרמנות עולה ב-200%.

והנה הגיע שוב סופ"ש נסיעות, אני אורז בגדים ליומיים, לא שאני אשתמש, אבל שיהיה לכל מקרה, נועל את הבית ומתחיל במסע אל רכבת מרכז בתל אביב, משם דרומה.
תוך כדי שאני הולך לכיוון תחנת האוטובוס, אני קולט את קו 5 עובר מולי, מחשב בשנייה אם בכלל שווה לי לרוץ, ומיד הבנתי שאין סיכוי, הוא כבר מעלה נוסעים ולי יש עוד לעבור את הכביש, מזל שהוא עובר כל 5 דק'.

כדי להעביר את השיעמום פתחתי כל אפליקציית הכרויות אפשרית, אטרף, גריינדר, גראולר, סקראף, טינדר ועוד…

הכל נראה אותו דבר, כל הפרצופים והגופות הרגילים, מתחיל לשעמם, בדיוק הגיע האוטובוס, עליתי ומצאתי פינה שקטה לדפדף קצת בטינדר, ולעשות עוד כמה Unlike, רק שהפעם הראשון שהופיע היה גבר עם תמונה בגוונים של שחור לבן, פנים מוסתרות על ידי משקפיים,היה קשה לפספס את הגבריות שנוטפת ממנו, אפילו שזו תמונה.

בלי לחשוב יותר מידי, עשיתי Like, מסתכל על המסך, כבר רואה את המועמד הבא, אבל ההודעה על התאמה לא מופיעה, מבין שאולי אין סיכוי וממשיך הלאה.

הגענו לתחנת הרכבת, עוד 9 דק' הרכבת יוצאת אני ממהר לכניסה, מעביר את כל הציוד בשיקוף, מחייך לבודקים החתיכים וממשיך לעבר המכונה לקנות את הכרטיס, יורד בטיל לרציף קולט שנשארו לי 2 דקות שלמות להסדיר את הנשימה ולעלות רגוע.

כל כך הרבה אנשים, הרבה רעש, עומס, לחץ, אני עובר בין הקרונות עד שאני מגיע לקרון האחרון – הקרון השקט, למזלי לא הרבה אוהבים ללכת אליו כי הוא קטן ורחוק, אבל בשבילי זה להיט, מצאתי כיסא שאני יכול להיות לבד, ישבתי והוצאתי את הטלפון מהכיס.

הודעה חדשה התקבלה בתוך כל הבאלגן, טינדר – יש התאמה חדשה, נכנסתי לראות, והופתעתי לראות אותו – הבחור הגברי זרם איתי ב-Like.

"אהלן חתיך, מה הולך?" שלחתי ראשון
"בסדר גבר, איך אתה?" הגיב יחסית מהר, אז ניצלתי את המצב להעביר את הנסיעה הארוכה והמתישה.

"הכל טוב, בדרך להורים בדרום ברכבת עמוסה, מה איתך? מה עושה?"

"לא יותר מידי, חזרתי מאימון, מותש וכואב לי כל הגוף"

"וואלה, חבל שנסעתי, הייתי נשאר לטפל בך :)" כותב לו בתקווה שיבין את הרמז.

"גבר אני לא מקרה סיעודי, אני לא צריך מטפל" הוא לא קלט.

"דיברתי על עיסוי, אני מעסה"

"אהההה אז למה לא אמרת קודם? אני שלומי"

"ניסיתי לעשות את זה נחמד, ולא להגיד ישר… אני אלון"

"באמת חבל שלא נשארת, אתה לא מבין כמה אני צריך עיסוי עכשיו"

"אני חוזר מחר לתל אביב, מאיפה אתה…?"

השיחה התפתחה בכייף, הבחור בגובה 1.87, גוף גברי, שעיר, מוצק, שחום וחם.
רק לצורך הבנת ההפרשים, אני 1.76, גוף חטוב, שעיר ושחור.

במשך כל יום שישי הסתובבתי עם זין קשה בין הרגליים, מתקשקש עם שלומי מידי פעם, לשמור על הגחלת עד שאחזור לכיוון המרכז.

מזל שהוא גר קרוב, כבר תכננתי איך אני מגיע ישר הביתה, מחליף בגדים, לוקח את מיטת הטיפולים ורץ אליו.

שבת הגיעה, ואני הייתי כמו פקעת שעומדת להתופצץ כל רגע, קצת חסר סבלנות לסביבה, ובעיקר מחפש דרך לחזור מוקדם יותר העירה.
בתוך כל המחשבות והסידורים, שמעתי הודעה חדשה בוואטסאפ,
"יש סיכוי שאתה חוזר היום מוקדם ופנוי בסביבות 18:00" הוא כתב, מה שגרם לי לרצות כבר עכשיו לעוף חזרה הביתה.

"כן, אני בדיוק מתארגן לצאת חזרה, מחפש טרמפ…" עניתי.

"אתה נמצא באזור הדרום, נכון?"

"כן"

"חכה, יש לי חבר שבדיוק יוצא גם חזרה לתל אביב עם רכב, לשאול אותו אם יש לו מקום?".

"ברור!, זה יעזור לי להגיע יותר מהר אלייך".

נפרד מההורים והמשפחה, יורד לרחוב, ועולה לרכב שכבר היה חצי מלא בעיקר מציוד של הבחור שבדיוק עובר דירה.
התחלנו לשוחח, הוא סיפר לי שזו הדירה הראשונה שהוא עובר אליה, וכל החששות שלו עלו בשיחה, די הבנתי אותו, אבל מצד שני הראש שלי היה בכלל בתכנון היעד הבא – הביתה.

כשהגענו, לא חיכיתי יותר מידי וזרקתי את הדברים על המיטה, סימסתי לו שאני מתארגן ויוצא, עפתי למקלחת מהירה להוריד ממני את הסירחון של הנסיעה, אחרי המקלחת ראיתי שהוא סימס
"תגיע לריינס 4, קומה 2, תיכנס בדלת השמאלית.
"
לבשתי מכנס טרנינג ארוך בלי תחתונים, חולצה דקה, הכנתי שמן, לקחתי את המיטה והזמנתי מונית.

"לריינס 4 בבקשה" ביקשתי מהנהג שייקח אותי, ואחרי כמה דק' של נסיעה  הגעתי לכניסה לבניין, עולה במעלית, לוקח כמה נשימות, ונכנס לדירה.

האור היה עמום, מוזיקה מרגיעה התנגנה ברקע, שלומי קיבל את פניי, גבר גדול מימדים, נראה מוצק ונוטף הורמונים מחרמנים, הוא הפנה אותי לחדר השינה שחיכה עם נרות דלוקים, ושטח פנוי לפתוח את המיטה.

"איך הייתה הנסיעה?" הוא ניסה לשבור את השתיקה בזמן שאני עוד מרגיע את המערכות.

"היה נחמד, קצת ארוך, כבר רציתי להגיע להוריד את הדברים ממני ולהתקלח, אפשר לפתוח את המיטה פה?" כיוונתי את השיחה למעשים.

"כן, אתה רוצה לשתות?"

"לא תודה, אתה סובל מבעיות בגב? פריצת דיסק, בלטים כלשהם?" שאלתי מנסה להראות קצת מקצועיות.
"ברוך השם אני בריא כמו שור" ואכן ראיתי שהוא בריא כמו שור, בעיקר באזור המכנסיים.

"טוב, הכל מוכן, תוריד בגדים, תשכבר על הבטן, אני אכסה אותך" התחלתי לתת הוראות, אחרת זה לא היה מתקדם.

שלומי הוריד את כל הבגדים, כולל התחתונים ששחררו כדי גדול ומרשים, נשכב על הבטן והבליט ישבן עגול, שרירי ומעוצב, שרק מחכה שיתנו בו ביס.

עטפתי את כל גופו בסדין גדול ודק שכיסה את כולו עד הראש, התחלתי להניע את גופו ממרכז הגוף כדי לשחרר קצת את המתח.

בשלב ראשון חשפתי את רגל שמאל, שימנתי אותה היטב והתחלתי בטיפול כף הרגל שהמשיך לאורך כל הרגל עד הישבן, כאשר הגעתי לפלח הישבן כבר שימנתי אותו קצת כדי להכין את השלב הבא, ולצורך האיזון עשיתי אותו דבר גם לרגל ימין, מלמטה עד למעלה, בלי לפספס אף נקודה.

החזרתי את הסדין לכסות את הרגליים שהיו חשופות ומשומנות, ועברתי לטפל בגב, לוקח עוד קצת שמן, מורח ומתחיל בעיסוי עמוק לתוך השכמות והגב העליון, משם עברתי ליד שמאל, שימנתי אותה טוב, ומשכתי אותה מחוץ למיטה, שאני מחזיק אותה באוויר עם יד אחת ומושך אותה עם שמן לכיווני עם היד השנייה, ודואג שהיא תתיישר בין הרגליים שלי, ותיגע "בטעות" בביצים המלאות שלי, בכל נגיעה אני בודק את התגובה של שלומי, והוא שם לב, באחת הנגיעות הוא ניסה לכווץ את היד על הביצים, אבל הרחקתי אותו משם, אחרי משחק החרמונים הקטן הזה, הגיע הזמן להגביר הילוך ולהתחיל להתקדם.

"תסתובב על הגב" ביקשתי והרמתי קצת את הסדין שהוא יוכל להסתובב ולהתארגן, שלאחר מכן שחררתי את הסדין שבקלילות כיסה את שלומי והבליט כל מה שצריך.

גם הפעם, חשפתי את הרגל השמאלית, מהדק את הסדין לאגן מצד אחד, ומצד שני לאזור שבין הביצים, מבליט קצת יותר את מה שקורה מתחת לסדין ומתחרמן מזה, הזין שלי בשלב הזה התחיל להתעורר וקצת הוציא אותי מפוקוס, אבל המשכתי בשלי.

שימנתי את כף הרגל, ומשם שימנתי את כל הרגל, מעסה אותה בחריצות, עד שהגעתי לחלק העליון של הרגל, שם שמתי יותר שמן, ונגעתי קלות גם בביצה שיצאה מהסדין, ראיתי שכבר יש אוהל שנוצר, אך נתתי לאווירה להתחמם עוד קצת.

עברתי לרגל ימין ועשיתי בדיוק אותו דבר. לסיום הרגליים עברתי על שתיהן במקביל, מגיע עד לנקודת החיבור עם הביצים הגדולות של שלומי, מלטף, משחרר ומכסה חזרה את 2 הרגליים, ועובר לחזה.

אני חרמן אש, הזין שלי כבר נהיה קשה, גם שלומי היה חם וקשה, אבל ידעתי שאם אני שובר את זה עכשיו, זה יהיה עוד סתם סטוץ, אז לקחתי כמה רגעים, ואז חשפתי את החזה עם הבטן, והנחתי את הסדין ממש על גבול ההתחלה של שיערות הערבה של שלומי.
התחלתי עם החזה, כשאני מעל שלומי, והוא מביט עליי מלמטה, אני משמן את החזה, ומטפל בו היטב, הוא היה מוצק וכל פיטמה הייתה עם נוכחות.

עברתי לטיפול בבטן, שזה החלק הכי רגיש, אבל גם גורם לעלייה ברמת החרמנות, שמתי שמן על הידיים והתחלתי עיסוי בתנועות מעגליות סביב הטבור, כשכל סיבוב אני מגדיל את הרדיוס ומשמן טיפה את שיערות הערבה ומרגיש את החום של הכיפה.

בסיבוב הבא שמתי עוד קצת שמן על קצות האצבעות, וכשהגעתי לבטן התחתתונה, הרמתי קצת את היד ועטפתי את הכיפה, שלומי התקפל טיפה מההתרגשות שסוף סוף יש התייחסות גם לאזור הזה.

עוד סיבוב החל, והפעם הטווח היה גדול מספיק לעטוף גם את הכיפה וגם את ההתחלה של הזין, הוא היה עבה שכדי לעטוף את כולו צריך 2 ידיים. אני עוטף אותו והזין שלי מתחיל לעמוד, רמת החרמנות עולה ואני כבר לא מתאפק, מסיים מהר את עיסוי הבטן, אחרי ששימנתי גם את הזין טוב טוב, ופונה לעיסוי האמיתי – עיסוי הישבן.

"תסתובב בבקשה חזרה על הבטן" לחשתי לשלומי באוזן.

הסרתי את הסדין לחלוטין, ושלומי הסתובב בלי לשאול יותר מידי שאלות, שוב נגלה לעיניי הישבן הסקסי שלו, הורדתי את המכנסיים ועליתי על המיטה מתמקם טוב בין הרגליים, שם שמן על הידיים ומתחיל בעיסוי ישבן ימין.

מורח, לוחץ, מותח אותו לכיוון הנגדי וחושף את החור החם של שלומי, מעסה עוד קצת את צד ימין, ופונה לעסות את צד שמאל.

ושוב – מורח, לוחץ, מותח לכיוון הנגיד, הפעם המתיחה הייתה יותר ארוכה והתחיל מהחלק העמוק של הישבן, אז נתתי נגיעה קטנה בחור.

הזין שלי כבר עומד כמו טיל, לא יכול לחכות יותר, אז הכנתי את החור, שמתי הרבה שמן מעל הישבן שינזל על החור עד הביצים, העברתי את האמה שלי מלמעלה עד למטה, עד שכף היד הגיע לפי הטבעת, שיחקתי שם קצת כדי שהוא יתרחב וירדתי לביצים, לשמן אותן קצת ולגעת שוב בכלי הענק של שלומי, הכנסתי את היד עמוד בקושי מגיע לכיפה, אז הרמתי לו קצת את האגן והכנסתי את היד מסביב, משמן עוד את הכיפה והזין ונצמדתי מאחור, הזין שלי היה על החור, הכיפה שלי כבר הייתה חמה, אבל החור שלו היה חם יותר.

"נעים לך?" שאלתי כשהתקרבתי לאוזן תוך כדי שאני נשכב.

"אל תפסיק, אני מת להרגיש אותך" לא השאיר מקום לספק.

התחלתי להתחכך והכיפה שלי בכניסה לחור שלו, בזמן שאני מתחיל לשפשף לו את הכיפה העבה, הוא הרים את האגן קצת למעלה, והכיפה התחילה להרחיב את החור שלו, יצאה לו אנחה קטנה והבנתי שהוא גונח כמו גבר אמיתי, אז הכנסתי עוד קצת את הכיפה ויצאתי.

"אתה מחרמן אותי, אני מת להרגיש אותך כבר בפנים" שלומי ביקש.

"אתה מת לזין הא?" התחלתי לחרמן אותו יותר.

"מה זה מת? לא קיבלתי חודשים, ואני מת להרגיש את כל הכלי שלך נכנס אליי עמוק"

החזרתי את הכיפה לחור, הכנסתי אותה בפעם אחת מרוב ששלומי היה חרמן והחור שלו כבר היה רחב מספיק מהכניסה הקודמת.
שמתי עוד שמן מסביב ונכנסתי עוד קצת, ובכל כניסה שמעתי אותו גונח ומתחנן לעוד, זה לא השאיר אותי אדיש ונכנסתי בפעם אחת עמוק, הכנסתי את כל ה-20 ס"מ שלי והוא שאג מכאב והנאה.

נשארתי בפנים כמה שניות, מרגיש את החום של החור שלו עוטף לי את הזין, וביד התחלתי לשפשף לו יותר מהר, התחלתי לצאת ולהיכנס בתנועה איטית שהלכה והתגברה, יותר ויותר חזק ומשפשף לו את הזין באותו קצב.

ברגע אחד יצאתי בשנייה, הורדתי את שלומי מהמיטה וציוויתי עליו להישען עם הידיים קדימה על המיטה, ירדתי על הברכיים מול החור.

"תשפשף לעצמך עכשיו" ציוויתי, ושלומי לא התנגד, ואני התחלתי לאכול את החור, דוחף את הלשון, מלקק בפנים ומרטיב אותו טוב טוב.

ושלומי גנח בלי סוף, התחנן לעוד.
עמדתי חזרה על הרגליים, מכוון את הזין שלי מול החור, והכנסתי במכה אחת כל הזין שלי שיהיה בתוך החור שלו, ויצאתי בפעם אחת, עוד פעם ועוד פעם, וכל כניסה דחפתי את שלומי קדימה, והוא המשיך לשפשף.

"יותר חזק, אני מתחנן, תן לי אותו עד הסוף" הוא ביקש, ומי אני שאגיד לו לא?
הגברתי קצב, נכנסתי ויצאתי כאילו אני תוך כדי מרדף, נכנס ויוצא נכנס ויוצא.

"אני גומר, אני גומר!!!" שלומי שאג, ואני נכנסתי עמוק וחזק, הרגשתי את שרירי פי הטבעת שלו מתכווצים לי על הזין, וזה השלים לי את הסבב, התחלתי להשפריץ כמויות לתוך החור שלו, יצא לי כל כך הרבה שפיך שהחור שלו לא יכל להכיל יותר, הזרע התחיל לצאת ולנזול על הזין שלי והביצים.
שנינו גמורים, מחורים עוד כמה דק' עד שהכלים נרגעו והתכווצו, הרגשתי את הזין שלי יוצא לאט לאט החוצה, עד שהוא היה בחוץ לגמריי.

"וואו, זה היה פשוט וואו" הוא חיבק אותי והתנשם.

"כן, היה לנו חיבור מצויין" אמרתי וחיבקתי אותו.

"אני מחכה לראות אותך שוב, נראה לי שאני קונה כרטיסייה" צחקנו יחד, התחלנו להתנקות וסיכמנו שזו לא תהיה הפעם האחרונה שניפגש.

אני כבר חיכיתי לפעם הבאה שלא איחרה להגיע.

אהבת? שתף אותי

האימייל לא יוצג באתר.